Dopravní hřiště - 4.A

Děti ze 4. A navštívily 4.9. dopravní hřiště v Náchodě, kde proběhla výuka zaměřená na bezpečnost v dopravě. Program byl rozdělen na teoretickou a praktickou část. V teoretické části se děti seznámily s různými druhy dopravních značek, pravidly silničního provozu a povinnou výbavou cyklisty i kola. Praktická část zahrnovala simulaci různých dopravních situací, kde si děti mohly vyzkoušet své znalosti v reálném prostředí dopravního hřiště. V druhém pololetí pak budou usilovat o Průkaz cyklisty.

Dopravní hřiště nabízí skvělou příležitost pro všechny děti, které si chtějí vyzkoušet své dovednosti v bezpečném prostředí a naučit se pravidla silničního provozu. Každou středu od 13-16 hodin a v sobotu od 9-12 si můžou vše pod dohledem vyzkoušet a za 50 korun vám zapůjčí i vybavení.